Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o naší rodince

5. 4. 2015

A jelikož k domu patří i pes, pořídili jsme si našeho prvního psího člena. Jmenovala se Ťapka. heart Byla to fenečka rasy pouliční směs - jezevčík +...? , neskutečně vychytralá smiley. K Ťapičce jsme pořídili dvouletou fenečku Elzu, která byla velký pohodář no prostě Novofundlanský pes. heart Elzička se dožila krásných 12 let a odešla do nebíčka jako první. V té době jsme již měli našeho prvního syna Edwina a do tří let přibyl náš druhý syn Kryštof.

Čas plynul a naší Ťapičce najednou bylo 14 let. Řekli jsme si,že jí pořídíme kamarádku. A tak jsme začli zjišťovat jaké rasy by pro nás byli vhodné. A vybrali jsme úžasné plemeno Appenzellský Salašnický Pes. Věděli jsme,že chceme zase fenečku. A tak jsme si v létě roku 2012 přivezli fenečku jménem Ami Sea Star.heart Ťapička nás opustila v létě 2013 ve věku krásných 16 let.

 

Aminka je plnohodnotným členem naší rodiny. Je to náš mazlíček, ale zároveň neúplatný hlídač. Na procházkách má neustále potřebu nahánět své stádo dohromady. smiley

Aminka miluje výlety, sníh, vodu a veškeré aktivity se svojí smečkou. Proto se věnujeme i sportovní kynologii, ve které se nám zatím podařilo složit 2 zkoušky a na další trénujeme.wink. Také jsme se zúčastnili několika výstav,kde byla Aminka hodnocena nejčastěji známkou výborně.

sam_1620.jpg

Nově jsme se začali věnovat Mantrailingu - vyhledávání ztracených osob.

 

Naše rodina:

moje panička                                                       

 

sam_2075.jpg

 

 

 

 


můj páníček

 

 

moji bráškové:

Kryštůfek

 

 

dscn1981.jpg

a

 

Edwinek

dscn1524.jpg

 

 

a babička:

p9220589.jpg